Справа “Гандзюк”: Підозрюваного відпустили під домащній арешт

13 вересня 201814:22

Володимира Васяновича відпустили з СІЗО під домашній арешт.

Підозрюваного у справі замаху на радницю мера Херсона Катерину Гандзюк Володимира Васяновича відпустили з СІЗО під домашній арешт.

“Апеляційний суд Херсонської області змінив запобіжний захід Володимиру Васяновичу (“Шуруп”) – співучаснику організації нападу на Катерину Гандзюк. Його випустили під домашній арешт до 19 жовтня”, – йдеться в повідомленні.

Напад на Гандзюк відбувся вранці 31 липня 2018 року – невідомий чекав радника мера Херсона біля під’їзду, а коли жінка вийшла – зловмисник облив її кислотою. Гандзюк була госпіталізована, а вже 1 серпня її перевезли з Херсона до Київського опікового центру.

  • Херсонський міський суд 21 серпня 2018 обрав запобіжний захід підозрюваним у замаху на вбивство активістки Катерини Гандзюк;
  • за версією слідства, співучасниками організації замаху на Катерину Гандзюк є громадяни України Володимир Васянович та Сергій Торбін;
  • їх обох затримали на автовокзалі Херсона 17 серпня 2018.

Васянович Володимир Олександрович 1995 року народження з міста Житомир. Учасник бойових дій у складі 5-го окремого баталії ДУК. Позивний “Шуруп”. Брав участь в боях за Савур-Могилу, Авдіївку і Донецький аеропорт.

Нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня та орденом “Народний герой України”.