Співпраця правоохоронних органів із АРМА

26 червня 202015:37

У п’ятницю, 26 червня пройшла “Координаційна нарада керівників правоохоронних органів Дніпропетровської області.

Про це пише “Фактор” з посиланням на Південно-східне МТУ АРМА.

Південно-східним МТУ АРМА в приміщенні Прокуратури Дніпропетровської області під головуванням в.о. прокурора Дніпропетровської області Сергія Біжка проведено спільний семінар на тему: “Співпраця правоохоронних органів із Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА)”.

Також, в семінарі приймали участь керівник Південно-східного МТУ АРМА Володимир Орлов та співробітники у напрямку виявлення, розшуку та управління активами, представники: ГУНП в Дніпропетровській області, УСР в Дніпропетровській області, ГУ ДФС в Дніпропетровській області та керівники територіальних прокуратур Дніпропетровської області в режимі відео-конференції.

“Під час семінару висвітлені питання щодо виявлення, розшуку та управління активами, на які накладено або може бути накладено арешт в межах кримінального провадження. За результатами семінару керівником налагоджено взаємодію з зазначеними органами”, – наголосили в пресслужбі Південно-східного МТУ АРМА.