Скандальній чиновниці вручили анти-премію

9 лютого 201917:08

Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко отримала “премію” імені Ярослава Галана.

Про це повідомляє кореспондент “Фактора”.

Підставою для вручення “відзнаки” стало просування чиновницею гендерної ідеології.

Громадські активісти, що ініціювали вручення анти-премії, говорять, що хочуть привернути увагу суспільства до новітніх ідеологічних загроз. Ярослав Галан – відомий галицький публіцист лівого спрямування, який у міжвоєнний час та після Другої світової війни займався прорадянською пропагандою. На думку активістів, сучасні ліві пропагандисти та політики, які просувають цінності ЛГБТ, гендерної ідеології та фемінізму, є продовжувачами справи Галана.

Катерині Левченко вручили виконаний у жартівливій манері диплом, а також символічні тридцять копійок. Активісти вважають, що діяльність Левченко така ж зрадницька, як і діяльність Галана.

Вручення анти-премії відбулося безпосередньо перед лекцією на тему фемінізму, яку мала прочитати Левченко. Чиновниця спілкувалася з активістами неохоче, а потім закрилася в окремій кімнаті.

51709421_249223532661414_780280456854634496_n

Нагадаємо, що Катерина Левченко здобула скандальний імідж після того, як на початку грудня минулого року заявила, що вимагатиме від СБУ розслідувати діяльність місцевих рад, які ухвалили звернення з вимогою недопущення пропаганди ідей ЛГБТ.

Заява Левченко співпала у часі з намаганнями Петра Порошенка змусити парламент ратифікувати Стамбульську конвенцію і отримала різку критику з боку політиків та громадськості.

18 грудня відбулося пікетування кабміну з вимогою звільнити Левченко і цілком ліквідувати посаду урядового уповноваженого з гендерної політики.

Наприкінці грудня цю вимогу підтримало близько тридцяти науковців, які адресували уряду відкритий лист.

Вчені нагадали, що згідно статті 15 Конституції України жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов’язкова, і гендерна ідеологія, яку просуває Левченко, не повинна становити винятку. Підписанти наголосили на небезпеці повернення “часів комуністичного режиму, коли особи, незгодні з панівною ідеологією та каральною політикою держави, вважалися ворогами народу і зазнавали репресій”. 

Дмитро Троян