Синхронний перекладач сесій на 8 мов і відеоспостереження за депутатами

12 жовтня 201816:01

Управління справами Верховної Ради оголосило тендер на розробку проектно-кошторисної документації на ремонт залу пленарних засідань.

Передбачено, що під час ремонту буде проведена заміна системи електронного голосування та інтегрованих з нею підсистем, з використанням ID-карти народного депутата України. Про це йдеться на сайті держзакупівель Prozorro.

Передбачено, що розробка проектно-кошторисної документації обійдеться в 5,7 мільйона гривень. У документації до тендеру заявлено, що ремонт потрібен, щоб народні депутати могли якісно виконувати свої функції.

Також відомі деякі подробиці про те, як зміниться зал пленарних засідань після ремонту. Так, передбачено, що робоче місце кожного депутата буде обладнано комп’ютером, модулем з кнопками для голосувань, а також системою зчитування ID-карти, кольоровим сенсорним екраном, з якого також можна буде голосувати, а ще мікрофоном, гучномовцем, перекладачем, модулем для зарядки мобільних пристроїв і електронною табличкою з ПІБ депутата.

Крім того, в оновленій системі голосувань повинна бути можливість відеоспостереження, щоб контролювати перебування депутата на робочому місці. А синхронний переклад засідань повинен бути доступний на 8 мовах. Також в Раді планують оновити крісла, килими, трибуну.

Сам аукціон відбудеться 30 жовтня.