Сина екс-нардепа знайшли з перерізаним горлом

3 липня 201811:41

У Києві жорстоко вбили вбили сина колишнього народного депутата, а також соратника колишнього мера Києва Леоніда Черновецького 40-річного Дмитра Ржавського.

“Наш старший син загинув. Його вбили страшним варварським способом. Він, вмирав вдень в калюжі крові на бетонній підлозі свого виробничого складу наодинці зі своїм убивцею. Він сам привіз його туди, як він думав, для розмови. Сподіваючись, що своя територія буде якоюсь гарантією, що висловлені погрози тільки слова”, – повідомив Олександр Ржавський.

Також Ржавський розповів, коли в останній раз бачив сина живим.

“Ми обнялися на прощання. Цілуючи його в щоку, я відчув вологу. Звичайно, це був дощ, але відчуття виявилося пророчим. Після його від’їзду, ми ще багато і часто говорили по телефону, але це були наші останні обійми. Повернувшись з поїздки, я вже через кілька днів поїхав знову, але з Дімою не побачились, вирішуючи справи, які накопичилися за час від’їзду. Я знав від нього про його проблеми і що надходили йому погрози, але навіть не міг уявити, наскільки це серйозно”, – додав Ржавський -старший.

У чому полягали погрози і хто погрожував, Олександр Ржавський не повідомляє.

59-річний Олександр Ржавський був депутатом Верховної Ради III скликання – з 1998 по 2002 роки. Двічі брав участь у виборах президента – 1999 і 2004 року.

Президент корпорації “Корал”. Крім Дмитра має ще трьох дітей – 29-річного Олександра, 23-річного Олексія та Алісу, 20 років.