Син Шуфрича збив людину на орендованому Bentley

27 серпня 201707:41

У суботу ввечері син народного депутата Нестора Шуфрича – Нестор Несторович наїхав на людину прямо на пішохідному переході.

Потерпілий з численними травмами госпіталізований.

Про це повідомила прес-служба Нестора Шуфрича у своєму Facebook.

Стало відомо, що ДТП скоєно на автомобілі марки, який сину депутата не належав, а був наданий автосалоном для зйомок кліпу його друга, реп-виконавця, відомого під сценічним ім’ям Pabl.A.

ДТП сталося, коли Шуфрич-молодший їхав повертати автомобіль в автосалон. Сам виконавець перебував при цьому на передньому пасажирському сидінні.

“Обставини ДТП в даний момент встановлюються. За попередньою інформацією, на вулиці Шота Руставелі безпосередньо на пішохідному переході або поблизу нього з можливим перевищенням швидкості Нестором Несторовичем Шуфричем було скоєно наїзд на пішохода, 31-річного чоловіка, внаслідок чого той отримав перелом ноги, вивих плеча , а також травми голови, ступінь яких встановлюється”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

У повідомленні наголошується, що син Шуфрича не залишав місце події, вступив в контакт з поліцією і почав давати пояснення. Стверджується також, що він добровільно в супроводі адвоката і брата Олександра пройшов нарко-експертизу, яка показала відсутність алкоголю. Про наркотичні засоби не зазначено нічого.

Нардеп Шуфрич наголосив, що надасть синові максимальну юридичну допомогу в забезпеченні його цивільних прав.