Шмигаль вимагає термінових рішень для балансу на ринку електроенергії

31 липня 202017:02

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав Національну комісію, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), якнайшвидше ухвалити необхідні рішення для збалансування ринку електроенергії в Україні.

Про це він заявив під час засідання Антикризового енергетичного штабу, на якому були присутні в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, народні депутати, керівництво НКРЕКП, НАЕК “Енергоатом”, ДП “Енергоринок”, НЕК “Укренерго”, ДП “Оператор ринку” та інші представники енергетичної галузі, повідомляється на Урядовому порталі.

“Шмигаль звернувся до НКРЕКП, щоб регулятор терміново ухвалив рішення для збалансування ринку електроенергії та його подальшої ефективної роботи”, – йдеться повідомленні.

За словами прем’єр-міністра, уряд цікавить збалансування як ринку в цілому, так і окремих його елементів, зокрема “Енергоатому” і “Гарантованого покупця”.

“Роль НКРЕКП сьогодні в цьому процесі є вирішальною. Ми звертаємося до регулятора ринку, щоб прискорити процес всіх розрахунків. Міністерство енергетики буде всіляко сприяти і підтримувати такі процеси”, – підкреслив голова уряду.

Зазначається, що за результатами роботи штабу також доручено провести окремі робочі зустрічі з НАЕК “Енергоатом”, ВАТ “Центренерго” та іншими енергетичними компаніями з питань фінансової стабілізації, виконання прогнозного балансу, своєчасного розрахунку за вугілля.