Ще 1 млрд грн виділять на закупівлю радарів

22 вересня 201811:29

Глава підкомітету ВР України з питань безпеки руху на дорогах Ігор Діденко повідомив, що система фотофіксації порушень правил буде впроваджена вже до кінця цього року.

При цьому відповідальність буде нести фактичний власник авто і саме йому будуть відправляти листи з постановами про накладення штрафу.

На початку система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху буде здійснюватися у вигляді пілотних проектів, що запустять в деяких великих українських містах, а по всій Україні вона почне працювати вже на початку наступного року.

Цю ж інформацію підтвердив і міністр інфраструктури Володимир Омелян, який сказав, бюджетний комітет ВРУ вже затвердив виділення гроші в сумі 1 мільярда гривень на проведення тендерних закупівель приладів автофіксації порушень.

Представник Патрульної поліції Богдан Аганін сказав, що мобільними радарами хочуть оснастити більше трьохсот патрульних машин по всій Україні. До слова, за його словами, в даний час керівництвом вирішується питання, на які саме машини будуть встановлювати прилади – в базовому поліцейському розфарбуванні, або ж без розпізнавальних знаків приналежності.