Секс-скандал в українському ФБР: Сьогодні оберуть запобіжний захід блогеру Барабошко

30 листопада 201810:31

Сьогодні, 30 листопада, відбудеться засідання Печерського райсуду Києва щодо обрання запобіжного заходу блогеру Олександру Барабошко, у якого сьогодні вночі проводили обшук через секс-скандалу в “українському ФБР”, а потім затримали.

Суд відбудеться об 11.30, засідання буде вести суддя Олег Білоцерківець, пише група “Типовий Київ” в Facebook.

“Блогера і журналіста Олександр Барабошко без пред’явлення звинувачень затримала військова прокуратура. Силовики не пояснюючи причин спочатку провели обшук, а пізніше затримали відомого блогера. Об 11.30 засідання Печерського суду, адреса Хрещатик, 42а, суддя Білоцерківець”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що раніше Олександр Барабошко був радником Міністра інформаційної політики Юрія Стеця.

Нагадаємо, що секс-скандал навколо чоловіка заступника глави ДБР Олександра Варченко, який займає високий пост в поліції, розгорівся 7 листопада.

Студентка КПІ Наталія Бурейко опублікувала в Facebook пост, в якому повідомила про домаганнях і погрози з боку Варченка.

Варченко спростував це, назвавши те, що відбувається широкомасштабною інформаційною атакою, пов’язаною з персоною його дружини.

Пізніше Бурейко подала заяву про погрози на прокуратуру, але незабаром відхрестилася від цього і вибачилася перед подружжям Варченко, припустивши, що погрози їй надходили від кимось створеного аккаунта Олександра Варченка.