Савченко представила свій проект

27 грудня 201616:00

Назва громадської платформи “РУНА”, яку сьогодні у Львові представила разом із двома співорганізаторами народний депутат Надія Савченко, розшифровується так: рух, реформи, революція українського народу. І це буде не політичний проект.

“Вирвавшись із в’язниці, я побачила, що система, яка на даний час встановилася в Україні, знищила всі цінності Майдану. 2 серпня я дала прес-конференцію, у якій назвала 5 пунктів справжньої нової зміни системи. Ці пункти залишилися непочутими журналістами, але почули їх деякі люди, які захотіли долучитися. Сьогодні ми вам хочемо представити громадську платформу РУНА, це не буде політичний проект. Партія є всього-навсього механізмом, вона з’явиться тоді, коли це буде потрібно”, – сказала Савченко під час прес-конференції у Львові. Про це повідомляє Укрінформ.

Для детального представлення ідеології своєї громадської платформи Савченко запросила до слова представника експертної групи “Народний суверенітет”, підприємця, громадського діяча (у минулому – старшого наукового співробітника “Львівської політехніки”) Теодора Дяківа та сотника 26-ї сотні Самооборони Майдану, отамана ГО “Українське козацьке військо” Назара Мухачова.

Вони наголосили, що головною метою діяльності “РУНИ” буде зміна самих принципів побудови та функціонування існуючої в Україні політичної системи таким чином, щоб суспільство могло впливати на представників влади.