САП направила до суду обвинувальний акт проти заступника начальника відділу ГПУ

10 березня 201710:40

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника одного з відділів Генеральної прокуратури України, якого в грудні 2016 року затримали за підозрою в передачі хабара службовою особою.

“10 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно колишнього заступника начальника відділу експлуатації будівель і споруд та соціального забезпечення управління матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України, за підозрою в наданні посадовим особам Державної аудиторської служби неправомірної вигоди, по ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України”, – йдеться в повідомленні прес-служби САП.

Під час розслідування встановлено, що співробітник ГПУ, знаючи, що ревізори Державної аудиторської служби проводять ревізію питань фінансово-господарської діяльності Генпрокуратури, щоб приховати допущені порушення вимог законодавства України при закупівлі товарів і послуг з технічного обслуговування будівель ГПУ і уникнути юридичної відповідальності, в тому числі кримінальної, в грудні 2016 року встановив контакт з аудиторами, які перевіряли його звітність, і запропонував через посередників 5 тисяч доларів за сприяння в складанні акта ревізії без відображення в ньому порушень.