Розповів про своє життя. У Києві поліцейський відмовив чоловіка кидатися з 17-го поверху

9 вересня 201917:11

У Києві патрульний поліцейський зміг умовити чоловіка, який вирішив покінчити життя самогубством, не робити останній непоправний крок.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці МВС України.

У столиці на проспекті Бажана мешканець однієї з квартир, на 17 поверсі, виліз у вікно і приготувався стрибати вниз. Йому перешкодила дружина, яка зателефонувала в службу “102”.

За лічені хвилини в квартиру прибули поліцейські, лікарі та рятувальники. Всі вони намагалися налагодити діалог зі зневіреним чоловіком, проте безуспішно. Він весь час повторював одну фразу: “Життя ніщо, і всі проблеми закінчаться, коли я стрибну”.

Ситуація ускладнювалася тим, що людина сиділа на вузькому парапеті за вікном і було неможливо підійти до нього непомітно, щоб силою затягнути в приміщення.

Спроби умовити чоловіка тривали доти, доки на місце події не прибув командир роти патрульної поліції Віталій Задорожний.

Патрульний вирішив застосувати тактику довірливого спілкування і розповів чоловіку свою історію життя: про важкі ситуації, які пережив на службі в поліції. Задорожний знайшов потрібні слова, і в результаті чоловік вирішив закурити. А потім погодився з тим, що його проблеми не так вже й складні.

Пол1