Річниця збиття літака Іл-76 на Донбасі: СБУ встановила причетність КремляРічниця збиття літака Іл-76 на Донбасі: СБУ встановила причетність Кремля

14 червня 201913:51

“Злочинний наказ” віддав безпосередньо командувач 58-ю армією ВС РФ генерал-майор Євген Нікіфоров.

Служба безпеки України встановила причетність Кремля до збиття українського військово-транспортного літака Іл-76, яке сталося п’ять років тому в небі над Луганськом. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

“П’ять років тому, 14 червня 2014 року, в небі над Луганськом співробітники російської військової розвідки збили військово-транспортний літак Міністерства оборони Іл-76. У тій страшній катастрофі загинуло 49 військовослужбовців Збройних сил України. Служба безпеки має незаперечні докази, що рішення щодо збиття було ухвалено в Кремлі та приведено в дію позаштатним підрозділом Головного управління Генштабу Збройних сил РФ, відомим як “приватна військова компанія Вагнера”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було вражено літак Іл-76МД. Він зайнявся і впав. На його борту перебувало 40 військовослужбовців 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних сил Збройних сил України і 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.