Радник міністра: “Українські артисти вимагають звання народних за поїздки в АТО”

23 квітня 201812:12

Радник міністра культури України Анжеліка Рудницька розповіла, що нинішні артисти стали меркантильними і вимагають для себе звання за виступи в АТО. 

“Раніше у своїй волонтерській діяльності я з таким не стикалася, але зараз деякі артисти спочатку кажуть, що у них на такі поїздки в зону АТО немає часу, а потім лізуть і читають якісь профайли, і потім кажуть: “Так ви зараз радник міністра… Ну, якщо ви нам дасте заслужених артистів, то тоді ми поїдемо”. На це я відповідаю: “Дякую. Я не роздаю звання, тому навряд чи я зможу бути вам чимось корисним”. І в цьому закінчують наші переговори”, – повідомила Рудницька під час чату в “Главреді“.

Також, за її словами, деякі артисти, раз з’їздивши в зону АТО, “беруть якісь довідки і вибивають собі якісь ордени та медалі. Я дізналася, що деякі люди навіть зробили собі “учасників війни” або “учасників АТО”. І для мене це великий біль, я знаю, що мій дядько, який загинув, довгий час не мав такого статусу. Тому для мене це цинізм, який мені вкрай неприємний”.