Радикальні євро: У Празі затримано нардепа Андрія Лозового

6 листопада 201810:37

Член Радикальної партії намагався розрахуватися в аеропорту фальшивими євро. Їх помічнику Лозового “обміняли” в одному з київських обмінників.

У Празі чеська поліція затримала нардепа від “Радикальної партії” Андрія Лозового. Про це у Facebook повідомив Олег Ляшко.

Нардепа-радикала затримали в аеропорту перед вильотом на Київ. Як виявилось, він намагався розрахуватися фальшивими євро.

“Зі слів самого Андрія, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового “обміняли” в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо “обмінник” зник. Ну а чешська поліція, я сподіваюся, негайно звільнить Лозового, який став жертвою обману валютних шахраїв, яких напевне кришує влада, інакше б вони не діяли так зухвало”, – написав Ляшко.

Пізніше сам Лозовий повідомив у Facebook деталі скандалу.

“Став жертвою валютних аферистів. Помічник міняв кошти – і йому дали фальшиві (він зараз у поліції в Украіні пише про це заяву).

Був в Празі, хотів купити в duty free подарунок мамі і виявилося, що гроші – фальшиві.

Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали.

Зняли з літака, як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там, але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв”.

Лозовий подякував за своє звільнення першому заступнику голови Нацполіції В’ячеславу Аброськіну, міністру закордонних справ Павлу Клімкіну і послу України в Чехії Євгену Перебийносу.