“Рада дала нам урок, але ми покажемо відео, що говорили глави фракцій про новий закон про вибори”, – Богдан

24 травня 201909:15

Глава Адміністрації президента України Андрій Богдан публічно заявив про те, що народні депутати фактично обманули президента Зеленського на нараді перед указом про розпуск Ради.

Про це Андрій Богдан розповів в ефірі телеканал “1 + 1” і пообіцяв надати докази своїх слів.

“Ми не тільки опублікуємо стенограму, але і відео, де буде видно висловлювання всіх глав фракцій, які підтримували, а потім поміняли різко за ніч свою думку”, – заявив глава АП.

Андрій Богдан також зазначив, що Адміністрація президента отримала “несподівану урок”, коли Рада відмовилася розглядати законопроект Зеленського про зміни виборчого законодавства.

“Ми вивчили цей урок. І я думаю, що мажоритарка їм не допоможе і партія” Слуга народу “покаже гідні результати не тільки в партійній системі, але і в мажоритарних округах”, – сказав глава АП.

Раніше віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко зажадала оприлюднити стенограми зустрічі президента України Володимира Зеленського з лідерами фракцій і керівництвом парламенту про розпуск Ради. Геращенко зазначила, що після консультацій з президентом “було очевидно, що рішення вже прийнято”.