Путінська ядерна ракета провалила всі тести

22 травня 201809:58

Дані отримані розвідкою США говорять про те, що нова російська ядерна ракета, яка як заявлялося, має необмежений радіус дії, наразі провалила всі випробування.


Крилата ракета була протестована чотири рази в період з листопада по лютий і кожен раз провально, – повідомляють джерела знайомі зі звітом розвідки США щодо програм озброєння, пише CNBC.

Розвідка прийшла до висновку, що найдовший випробувальний політ тривав всього більше двох хвилин, а ракета пролетіла 22 милі, перш ніж втратити контроль і розбитися. Найкоротший тест тривав чотири секунди, коли ракета пролетіла п’ять миль.

Випробування показали, що ядерний двигун крилатої ракети не запустився і зброя не змогла досягти здатності необмеженого польоту, яким хвалився Путін.

Джерела повідомили, що накази проводити тести були віддані високопоставленими кремлівськими чиновниками, незважаючи на заперечення інженерів, які висловили стурбованість з приводу того, що система досі перебуває в зародковому стані.

При цьому CNBC повідомляють, що інша російська ракета з ядерною боєголовкою пройшла два успішних випробування і буде готова для озброєння армії до 2020 року. Відзначається, що в даний час у США немає захисту від цієї зброї.