Про стан заражених коронавірусом у Києві

25 березня 202013:00

Серед хворих у столиці, 21 людина перебуває в лікарні, а 10 лікуються вдома.

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці за минулу добу кількість осіб, що захворіли на коронавірус Covid-19, зросла до 31 особи, вчора ввечері місто отримало ще 3 лабораторно підтверджених випадки. Про це заявив Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

Всі троє киян, що захворіли – чоловiки. Двоє з них лікуються вдома на самоізоляції. Один – 51-річний киянин, що повернувся iз Франції, – 21 березня був госпiталiзований до Олександрівської лікарні із симптомами ГРВІ.

Серед хворих 21 людина перебуває в лікарні, 10 лікуються вдома на самоізоляції. Із госпіталізованих – 20 киян отримують допомогу в Олександрівській лікарні, одна особа – в міській клінічній лікарні №4.

Кличко повідомив, що на сьогодні експрес-тестами і лабораторними дослідженнями протестовано 1 355 киян.

Державна установа “Київський міський лабораторний центр МОЗ України” перевіряє на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще понад 30 зразків.

Міністерство охорони здоров’я вранці 25 березня підтвердило інформацію про 113 випадків зараження коронавірусом. У Києві виявлено 2 випадки протягом останньої доби, загалом у столиці інфікована 31 особа.