Прем’єр-міністр Великобританії подякувала армії за захист води і неба від російського вторгнення

24 грудня 201811:01

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, звертаючись з різдвяним посланням до британських військовослужбовців, подякувала їм за захист від російського вторгнення.

За словами прем’єрки, британські військовослужбовці в 2018 році продовжили доводити, що вони кращі в світі.

“Починаючи з найважливішої ролі в усуненні наслідків огидної атаки в Солсбері, захисту наших вод і небес від російського вторгнення, посилення наших союзників у Східній Європі, боротьби з тероризмом в рамках глобальної коаліції проти  Ісламської держави”. Знову і знову ви протистояли агресії і тим, хто нехтує міжнародними нормами”, – заявила Мей.

Стосунки Великобританії і Росії зіпсувалися після отруєння колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському місті Солсбері в березні 2018 року.

Великобританія звинуватила в отруєнні Росію і вислала з країни 23 російських дипломата. Цей крок підтримали США і багато країн Євросоюзу також вислали співробітників російських дипмісій.

Через отруєння Скрипалів США ввели відносно РФ санкції, що забороняють продаж продукції подвійного призначення, і внесли до списку санкцій передбачуваних отруйників Скрипалів.