Премії Нафтогазу. Вітренко домагається виплати через суд

14 лютого 202011:30

Вітренко наголосив, що премія “за перемогу над Газпромом” призначена не тільки йому, але ще 40 співробітникам Нафтогазу.

Виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко домагається виплати йому премії “за перемогу над Газпромом ” в Стокгольмському арбітражі через суд.

Відповідний позов він подав до Печерського суду Києва.

“Я вимагаю виконання Нафтогазом зобов’язань за трудовим договором – виплати зарплати. Ця премія – це частина зарплати за українським законодавством, вона прописана в моєму трудовому договорі і тому повинна була автоматично бути виплачена 30 грудня (2019 року – ред.)”, – сказав він в програмі Зворотний відлік.

Вітренко наголосив, що премія “за перемогу над Газпромом” призначена не тільки керівництву компанії, а близько 40 співробітникам Нафтогазу.

Також він заявив, що пропонував керівництву країни розділити гроші, які заробила команда Нафтогазу, відстоюючи інтереси України, між усіма громадянами країни.

“А це $3 млрд за останнім рішенням Стокгольмського арбітражу. До цього ми отримали $2,1 млрд, які вже пішли в державний бюджет і були витрачені. Плюс $7,2 млрд – це гарантовані платежі за новим транзитним контрактом. Разом – це $10 млрд”, – додав Вітренко.

Таким чином за підрахунками Вітренко, кожен українець при розділі цих коштів отримає по 6 тис. грн на людину або 16 тис. грн на сім’ю.

Виконавчий директор Нафтогазу підкреслив, що в керівництві країни не відповіли на цю пропозицію.

Вітренко додав, що вважає премію заслуженою, і закликав владу публічно визнати обґрунтованість її виплати.