Пожежа в психлікарні Одеси: Рятувальники не виключають версії навмисного підпалу

11 червня 201913:44

Загалом у лікарні перебувало 53 особи, всіх їх евакуювали.

Державна служба з надзвичайних ситуацій заявляє, що на момент пожежі в Одеському обласному медичному центрі психічного здоров’я перебувало 53 особи. Про це на брифінгу повідомив заступник директора департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Петро Коротинський.

“У цьому закладі перебували 52 хворих та 3 медичних працівники. Під час пожежі було 53 особи, всі вони були евакуйовані”, – сказав він.

За інформацією служби, середній вік пацієнтів установи – від 70 до 90 років, багато з них були у важкому стані і не могли самостійно пересуватися.

ДержНС зазначила, що в психлікарні щорічно проводилися перевірки пожежної безпеки, остання з них – у березні поточного року.

Що стосується попередньої причини займання – занесення вогню ззовні – то рятувальники вважають, що це міг бути як умисний підпал, так і необережність, наприклад, при курінні.

Нагадаємо, пізно ввечері 10 червня стало відомо про пожежу в Одеській психіатричній лікарні № 1 на вул. Воробйова. За офіційними даними померли шестеро осіб – четверо на місці події і ще двоє у лікарні.