Потерпіла у “Справі Зайцевої”: Все йде до того, що її виправдають

10 серпня 201815:23

Харків’янка Людмила Фабріс, постраждала від страшної ДТП на Сумській, не вірить, що суд винесе справедливий вирок фігурантам справи.

Людмила Фабріс втратила в аварії доньку Аллу, якій було 46 років, і 19-річну онуку Настю. “Ви знаєте, я переглядала (відео з моментом ДТП – Ред.) по кілька разів, як моя Настюша виходить, як я бачу червону курточку доньки, вона з того боку стоїть. Я все це ось так зупиняла, дивилася, а зараз не можу: мене такий біль проймає…І, ви знаєте, я думала, час лікує. Все це брехня, це посилює біль, куди не глянь — скрізь вони”, — каже “Vgorode” Фабріс.

“Ось приходжу на суди — йде боротьба протилежностей, адвоката Зайцевої та адвоката Дронова. І все йде до того, щоб, я так думаю, виправдати їх”, — стверджує жінка.

Сім’я Фабріс відмовилася від 50 тисяч гривень, які перерахувала сім’я Олени Зайцевої. Літня жінка по копійках збирає гроші на пам’ятник своїм дівчаткам, але вона переконана, що тільки компенсація через суд її задовольнить. Решта — це не ціна за те, що вона залишилася одна.