“Порошенко затягнув війну. Поранених могло бути набагато менше”. Ветеран Азову пояснив, чому не потис руку президенту

15 травня 201810:54

Ветеран “Азову” Олег Толмачов розповів, що його обурило і чому він не потиснув руку президенту України Петру Порошенку на врученні нагород переможцям “Ігор Нескорених”.

“Обурило те, що Порошенко вихвалявся тим, що ініціює створення окремого Міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча війна уже триває 4 роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше. Також не сподобалось те, що він розповів про свій візит до Німеччини, який був недоречний, – цитують Толмачова на Facebook-сторінці “Національний корпус – Черкащина”.

“Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не “затягувати” її на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше. Я вважаю, що присутність Порошенка лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше”, – сказав боєць.

Олег Толмачов – один із перших добровольців полку “Азов”, який поїхав до зони АТО захищати Україну від російських окупантів. Він отримав поранення влітку 2014 року в бою під Маріуполем неподалік селища Сартана. Наразі Толмачов – активний громадський діяч та представник “Національного корпусу”.