Порошенко заперечив інформацію про те, що в бюджеті закладено 300 млн грн на військовий парад

14 липня 201908:31

П’ятий президент України Петро Порошенко спростував інформацію про те, що в державному бюджеті закладено 300 млн грн на парад до Дня Незалежності.

Про це він сказав в ефірі телеканалу Україна. (6:00 хв)

За словами Порошенка, президента Володимира Зеленського “підставили”, коли сказали, що в бюджеті закладено 300 млн гривень.

“Такої захмарної суми там не вказано. Тому що немає таких витрат. Позиція перша — кошти на матеріальне забезпечення, засоби на технічне забезпечення, засоби на бойове навчання. Вони передбачені і будуть витрачені. Перерозподілити їх немає звідки. Друга позиція — всі п’ять років наші воїни отримували премії — і ті, хто перебуває на фронті, і ті, хто беруть участь в параді. Парад — це не просто звіт армії і головнокомандувача про зроблене, але це й можливість громадянам вшанувати своїх захисників”, — заявив експрезидент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що цього року в День Незалежності не буде військового параду, а кошти, які мали виділити на нього, віддадуть на премії військовим.

Водночас він пообіцяв, що “вшановувати наших героїв ми будемо, святкувати День Незалежності ми будемо, але буде новий формат”.