Порошенко ввів в дію рішення РНБО про управління державою в умовах надзвичайного стану

28 вересня 201712:03

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року “Про концепцію реформування і подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період”.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відзначається, що Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року “Про концепцію реформування і подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період”.

Указом затверджено відповідну концепцію реформування. Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради національної безпеки Олександра Турчинова. У свою чергу Кабінету Міністрів доручено забезпечити реалізацію положень концепції.

Уряд також зобов’язано щорічно до 1 лютого інформувати про стан реалізації концепції реформування і подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану та в особливий період.

“Кардинальні зміни безпекової ситуації, пов’язані з російською агресією проти України і бойовими діями в Донецькій і Луганській областях, визначили необхідність корінної інтенсифікації цієї роботи”, – повідомляє прес-служба РНБО.

Важливо, що реалізація концепції забезпечить коаліційний уряд силами безпеки, оборони і захисту держави відповідно до стандартів НАТО.