Порошенко в дургому турі програє Тимошенко, Садовому, Гриценку і Вакарчуку

22 лютого 201818:02

За результатами опитування соціологічної групи “Рейтинг”, чинний глава держави Петро Порошенко програє в другому турі президентських виборів не лише Юлії Тимошенко, а і Анатолію Гриценку, Андрію Садовому та Святославу Вакарчуку. 

Згідно з даними “Рейтингу”, лідером опитування є глава “Батьківщини” Юлія Тимошенко, за яку в разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би в них участь і визначився з вибором. Петра Порошенко готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабиновича – 8,3%, Андрія Садового – 6,4%, Олега Тягнибока – 3,9%, Арсенія Яценюка – 1,7%.

Моделювання другого туру президентських виборів в парі Юлія Тимошенко і Петро Порошенко дало наступні результати: за лідера Батьківщини готові проголосувати 30% тих, хто заявив, що візьме участь в основних виборах. Главу держави готові підтримати в цьому випадку 23%.

У своєму дослідженні група “Рейтинг” заміряла також настрої громадян. Так, 59% опитаних вважають, що країні потрібні радикальні зміни, 15% – за те, що все залишилося так, як є зараз. Найбільш важливою проблемою для країни опитані вважають військовий конфлікт на сході України (75%). Майже половина так говорить про хабарництво та корупцію у владі. Зате на особистісному рівні найважливішими проблемами опитані вважають низький рівень зарплат і пенсій (52%), підвищення цін на основні товари, інфляцію (51%), підвищення тарифів на комунальні послуги (50%).