Порошенко попросив Фінляндію тиснути на РФ

24 січня 201715:00

Президент України закликав президента Фінляндії тиснути на Росію в питанні звільнення затриманих українців, а також не підтримувати російський проект трансбалтійського газопроводу “Північний потік-2”.

Про це Петро Порошенко заявив на спільній із колегою Саулі Нііністьо прес-конференції у Хельсінкі, повідомляє Українська правда.

Порошенко відзначив, що це перший за 11 років офіційний візит президента України у Хельсінкі, хоча в нього особисто це вже 11 зустріч із президентом Фінляндії. І Україна першою робить візит у 100 річницю республіки Фінляндія.

“Пане президенте, ви уявити собі не можете, наскільки зараз історична постать Маннергейма популярна в Україні і є зразком служіння Батьківщині. Ви краще за всіх розумієте Україну. І надзвичайно важливе це розуміння в умовах гібридної війни Росії проти України”, – заявив Порошенко.

Він подякував Нііністьо за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і також за те, що Фінляндія стоїть на позиції збереження санкції для Росії до повного виконання мінських угод.