Порошенка можуть допитати через заяви Онищенка

11 січня 201710:49

Президента Петра Порошенка можуть допитати у справі щодо заяви депутата Олександра Онищенка про скуповування голосів в парламенті.

“Цього виключати не можна”, – відповів директор Національного антикорупційоного бюро Артем Ситник на запитання ведучої про те, чи є ймовірність того, що у справі допитають главу держави. Про це він заявив в ефірі 5 телеканалу, передає Українська правда.

словами Ситника, наразі перевіряються слова Онищенка про те, що своє місце у Верховній Раді він купив. Глава НАБУ повідомив, що наразі вже кілька людей викликані на допит з цього питання.

“Ми поки що сприймаємо заяви (Онищенка) виключно як намір політизувати своє кримінальне провадження, щоб відволікти увагу суспільства від того, що 3 млрд. гривень завдано збитків державі”, – заявив Ситник, додавши, що рішення суду у “газовій справі Онищенка” буде залежати від того, коли політик буде затриманий та екстрадований в Україну.

Окрім того, за словами Ситника, Онищенко не надавав жодних матеріалів НАБУ щодо своїх заяв. Також немає офіційної інформації про те, що він давав свідчення іноземним спецслужбам.