Померла дівчинка, яка отруїлася в таборі під Києвом

12 вересня 201813:12

У лікарні “Охматдит” померла 8-річна Марго, яка з 3 липня перебувала в комі після харчового отруєння в дитячому таборі “Славутич”.

8-річна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору “Славутич” на Київщині та яка з липня перебувала в комі, померла в лікарні “Охматдит”. Про це повідомили в лікувальному закладі. Дівчинку з ознаками розладу травлення, загальною слабкістю, блювотою в лікарню ввечері 2 липня привезла мама.

У дитини різко погіршився стан вже під час огляду лікарями, вона втратила свідомість, а десь близько 20:40 у неї почалися судоми. Її перевели в реанімаційне відділення, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Викликали реанімаційну бригаду, вона приїхала в 5 ранку 3 липня. На цей момент дівчинка мала серцеву та легеневу недостатність і перебувала в комі другого ступеня.

Нагадаємо, що з початку липня в дитячому спортивному таборі на Київщині зафіксували випадок масового отруєння дітей. 11 осіб потрапили в медичний ізолятор табору. Ще одна дитина, 8-річна дівчинка, впала в кому і була госпіталізована в реанімацію.