Поліцейські затримали злочинців, які жорстоко побили ветерана ООС і його дружину в Києві: Це були пасинок і його друг

11 листопада 201912:30

Злочинцям загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Поліцейські Києва затримали злочинців, які напередодні жорстоко побили ветерана АТО, бійця 90-го батальйону Ігоря Панова (позивний “Хан”) і його дружину: ними виявилися пасинок і його друг. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

“Ми встановили, що вчора ввечері між сином і матір’ю в телефонній розмові виник конфлікт. Тому хлопець приїхав в дім, де вона проживала. Під час чергової сварки він намагався її побити, тому за жінку заступився його вітчим. Згодом пасинок покликав свого друга, з яким і завдали подружжю тілесні ушкодження і зникли. Чоловіка і жінку госпіталізували і прооперували”, – повідомили поліцейські.

За словами начальника Святошинського управління поліції Сергія Чернишова, правопорушників затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Це – молоді люди, 1989 і 1990 років народження. Вони надають свідчення слідчим.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на умисне вбивство – частина друга статті 115 Кримінального кодексу України.

Злочинцям загрожує позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

10 листопада повідомлялося, що у Києві напали на ветерана АТО, бійця 90-го батальйону Ігоря Панова (позивний “Хан”) і його дружину. Обидва постраждалих були госпіталізовані.