Полісмена затримано в Вінниці за отримання $500 хабара

29 травня 201712:02

Співробітник патрульної поліції затриманий у Вінниці за отримання хабара за непритягнення до відповідальності водія.

На одній з вулиць Вінниці інспектори Управління патрульної поліції зупинили легковий автомобіль, водій якого мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Тому чоловіка доставили в наркодиспансер для медичного обстеження.

За уникнення відповідальності за ст.130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення один з інспекторів поліції запропонував дати йому 500 доларів. Домовився про неприйняття відповідного протоколу і про передачу коштів через чоловіка, якого поліцейський представив порушнику, як лікаря-нарколога.

original (1)

Працівники внутрішньої безпеки та обласної прокуратури затримали 23 річного посередника біля одного з торгових центрів Вінниці при отриманні обумовленої суми.

В той же день, за сприяння керівництва Департаменту патрульної поліції України, був затриманий і 28 річний лейтенант поліції.

Обом фігурантам вже оголошено підозру. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.