План роботи Ради в останні дні року

18 грудня 201711:54

Депутати розглянуть спрощення умов видобутку газу та регулювання детективної діяльності.

Верховна Рада на пленарному тижні розгляне блок питань паливно-енергетичного комплексу, спробує відкликати депутатський законопроект про Антикорупційний суд, а також прийме рішення про захист дітей від сексуальних зловживань та експлуатації. Про це йдеться в плані роботи парламенту на 19-22 грудня.

У вівторок депутати почнуть роботу з соціальних питань – законопроектів про соцзахист осіб з інвалідністю та встановлення групи інвалідності ветеранам АТО. Далі спробують включити до порядку денного сесії низку документів, зокрема позначений як невідкладний проект закону, що може дозволити українським дипломатам імпортувати без сплати мита машину, куплену під час довготермінового відрядження.

Нардепи в черговий раз спробують відкликати депутатський законопроект про Антикорупційне суді, що дозволить президенту представити свій варіант. Також заплановано блок, присвячений паливно-енергетичного комплексу.

У другому читанні розглянуть законопроект про Дисциплінарний статут Національної поліції.

Постанови про присудження премій Верховної Ради і перейменування населених пунктів залишили на вечір пленарного вівторка.

У середу депутати працюють в сесійній залі тільки в першій половині дня. У плані роботи – питання ратифікації: з Молдовою – про зміни в угоди про захист секретної інформації; з Таїландом – торговельної угоди і домовленості про взаємну допомогу у кримінальних справах.

Далі буде прийняте рішення про те, як відзначатимуть святкові дати в 2018 році. Після кількох постанов про проведення парламентських слухань перейдуть до розгляду в другому читанні законопроекту про захист дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації.

У четвер першим на порядку денному стоїть блок з питань нацбезпеки і оборони, потім – питання транспорту. Повторно з пропозиціями президента України розглянуть проект закону про детективну діяльність; у другому читанні – зміни до Кримінального кодексу щодо відповідальності за сприяння здійсненню самогубства; ще один документ – про відповідальність за злочини проти військовослужбовців.

Уже вкотре спробують проголосувати за законопроект, який обмежить кількість комітетів ВР до 20 (наразі функціонує 27 комітетів).

У п’ятницю традиційно буде “година запитань” до уряду.