Питання євроблях може бути вирішене за місяць

24 березня 201811:10

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв протягом місяця врегулювати питання розмитнення автомобілів на “єврономерах”, які були ввезені в країну без сплати мита, якщо Верховна Рада надасть уряду відповідні повноваження.

Про це Гройсман повідомив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на питання голови підкомітету з митної справи Комітету податкової та митної політики Тетяни Острикової про перспективи врегулювання ввезення автомобілів без сплати мит, в результаті якого громадяни, які купують автомобілі на легальних підставах, платять за придбання автотранспорту значно більше.

“Я за те, щоб всі були в рівних умовах. Які ці умови – давайте разом вирішувати в парламенті. Якщо український парламент більшістю голосів дозволить уряду способом прийняття постанов Кабінету міністрів врегулювати це питання – я це зроблю протягом місяця, і ви побачите, що все буде абсолютно добре. Тому приймайте рішення на базі комітету, або делегуйте повноваження уряду, і ми це зробимо”, – сказав прем’єр.

Також Гройсман зазначив, що уряд не відсторонюється від проблемного питання, проте його рішення потребує законодавчої роботи парламенту.