Підприємці Києва заявляють про тиск столичної влади на бізнес

15 травня 201813:04

Київські підприємці виступили з заявою про недопустимість тиску на бізнес з боку влади.

Текст заяви оприлюднено 15 травня на прес-конференції в приміщенні УНІАН:

“Економіка та суспільна складова будь-якої держави тримається на малому та середньому бізнесі. Тому, що саме малий та середній бізнес найбільш доступний та поширений в будь-якій державі. Відповідно, більшість громадян задіяні в ньому. Це дає змогу їм годувати свої сім’ї та сплатою податків зміцнювати державу.

Однак в столиці України – Києві діється все по-іншому. Київська влада взялася за відвертий шантаж та знищення малого бізнесу у місті. Кожен день придумуються нові правила ведення бізнесу. Які часто суперечать Конституції та Законодавству України! А в деяких випадках і здоровому глузду!  Київські депутати і чиновники зовсім відчули себе безкарними і всемогучими. На важливі для міста посади призначаються виключно «свої люди», вводяться нові незаконні податки, кошти громади перетікають у партійні каси.
Чиновники у владних кабінетах, які є ставлениками колишніх бандитів, а нині олігархів, із всією завзятістю «віджимають» прибутковий бізнес у підприємців, а київську землю та нерухомість у киян.

image

Активна частина громадськості звісно не залишається в стороні. Готуються та подаються заяви в поліцію і позови до суду. В світлі резонанстності справ, у нелегкій боротьбі підприємців та громадскості за свої Конституційні права, суди скасовують незаконні рішення!

І, вже сьогодні, тисячі підприємців готують судові позови до київської влади, для відшкодування їм матеріальних і моральних втрат, до яких призвело знищення їх майна з паралельним мародерством тітушок, найнятих КМДА та підпорядкованих їй структур.

image

Це призведе до нечуваного прецеденту, оскільки постає питання: за чий кошт т.зв. влада столиці компенсуватиме свої злочини?

Однак меру Києва Кличку В.В. начхати на всі рішення українських суддів. Він оточив себе особистою охороною, яку фінансує із бюджету міста та продовжує «кришувати» корупційні схеми та своїх друзів- «злобудовників».

Активні громадяни міста, підприємці неодноразово зверталися до Київської міської державної адміністрації із заявами про недопустимість незаконних дій, з повідомленнями про факти корупції, однак всі ці заяви залишилися поза зоною уваги правоохоронців, чиновників та самого Київського міського голови. Наразі прийшов час всім нерадивим чиновникам в очі повідомити про їх злочини, а громаді назвати дійсні прізвища хабарників.

Ми, підприємці, громадські організації, просто не байдужі громадяни вирішили об’єднати свої зусилля для захисту підприємництва, свобод громадян та остаточного встановлення верховенства права в Україні!”

Звернення підписали наступні організації:

Громадська спілка «Асоціація підприємств та підприємців Києва та Київської області»
Громадська організація «Антикорупційний захист, децентралізація та безпека»
Громадська організація «Трудова співдружність»
Громадська організація «Асоціація пивної індустрії»
Громадська організація «Україна. Воля. Життя»
Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «Слава Нації»
Благодійний фонд «Єдина країна»
Громадська організація «Рада інвалідів та їх об’єднань Подільського району м. Києва»
Громадська організація «Офіцери, громадяни, вільна Україна»