ОЗГ нового типу – це так звані відморозки антикорупційного спрямування

23 листопада 201913:39

Екс-митник Володимир Орлов про цькування та непрофесіоналізм “активістів”, які фінансуються західними фондами.

“Ми вже звикли, що соціально-економічні потрясіння, через які проходить наша країна, викидає на самий верх влада опортуністів, авантюристів, а іноді і відвертих відморозків.

Як наприклад Пашинський, він же “Чикатило”, “зовні Гладковський – всередині Свинарчук” і їм подібні.

Але за останній час сформувалися ОЗГ нового типу – це так звані відморозки антикорупційного спрямування.

Ненавчені, ніде ніколи не працюючі, сидять на фінансуванні у іноземних держав, займаються тим, що відпрацьовують політичне замовлення.

По суті виконують роль загоничів! Мета – облити людину брудом і підштовхнути на “правильну” розмову.

Всі ці численні “Ради громадського контролю” виконують лише одну функцію – коригують правильні призначення в той чи інший орган.

Критерії для “включення” цих організацій примітивні: вони керуються не законом, а інформацією з жовтої преси. При цьому, на кожному куті кричать, що вони допомагають дотримуватися Закону.

Але ось, як раз їм Закон і не писаний.

Починаючи з банального небажання навіть відкрити і почитати закони, закінчуючи абсолютним неприйняттям обов’язку декларування для членів кадрових комісій при державних органах. При цьому не забуваючи розкласти на гвинтики чужі декларації.

Один з них Саша Лємєнов, малограмотний аферист, називає себе експертом в сфері антикорупційної політики. Вся його “експертиза” полягає в тому, щоб почитати жовту пресу і подивитися на цифри з декларації. Готово – антикорупційна експертиза проведена!

Нещодавно він отримав по бороді від якихось гопників, чи то за “бакланство”, чи мобілу не хотів добровільно віддавати. Але почав верещати, мовляв це за його непохитну позицію стосовно корупції.

Але насправді Лємєнов якраз і сам є гопником, антикорупційним. На нещодавньому ефірі на Еспрессо ТВ цей топлячий за законність активіст мало того, що дозволив собі перехід на особистості, так ще й втягнув у цей бруд народного депутата Галину Янченко.

Але Лємєнов – це маленька шестерня (хотів написати шістка) великого “антикорупційного” механізму. А таких, як він, у нас хоч греблю гати. Іноземні організації готові щедро оплачувати “викривачів” корупції. При чому, їм не важлива боротьба з корупцією, як з явищем, їм потрібна “кров”. А оскільки фактажу немає, і злочинцем людину за Конституцією можна назвати тільки за рішенням суду, то дивляться, хто плюс мінус не жебрак і починають лити лайно.

По факту це перетворилося навіть не в полювання на відьом, а в переслідування та цькування професіоналів. Простіше ж поставити нікчемних і недосвідчених, зате “поділяючих цінності”. Яскравий приклад – призначення Мустафи в стратегічному підприємстві Укроборонпрому.

І все це при повному потуранні правоохоронних органів! Нульова реакція на кричущі факти порушень Конституції та трудових прав. Ніхто не може дати правову оцінку фактам недостовірного декларування для активістів – членів кадрових комісій.

Але така боязка позиція правоохоронних органів обернеться їм боком. Тому що той же Лємєнов вже проліз у комісію при Генеральній прокуратурі. Тепер це безграмотне молоде дарування розповідатиме прокурорам зі стажем, як треба жити, і як правильно застосовувати закон, який Саша Лємєнов навіть не відкривав.

Ну що ж, ви це заслужили!”