“Опалювальний колапс” у Кам’янському

22 листопада 201815:15

Україна буквально замерзла від управління популістів-керманичів, а народ повинен сам вирішувати проблеми із приватними теплопостачальниками.

У редакцію “Фактора” звернулися мешканці містечка Кам’янське, серед яких багато людей похилого віку, з проханням надати розголосу їхній біді.

В будинку на вулиці Гайдамацька, 37 з початку опалювального сезону взагалі не було тепла. Люди розповідають, що в морозні вечори температура в квартирах падає до 10 градусів.

Камянське, як і Сміла не єдині міста, де виник “опалювальний колапс”. Запуск сезону провалився також в Кривому Розі, Шепетівці, Кропивницькому, Павлограді, Сєвєродонецьку і ряді інших міст.

кам3

Люди страждають через боргові зобов’язання приватних компаній перед “Нафтогазом”.

камнск

Наприкінці поточного опалювального сезону міський голова Кам’янського Андрій Білоусов озадачив містян заявою про раптовий початок децентралізації системи опалення правобережної частини міста. Це викликало, м’яко кажучи, панічні настрої серед містян. Не секрет, що Кам’янське завжди було у хронічних боржниках за послуги теплопостачання. Вже траплялися ситуації, коли посеред зими школи, лікарні і будинки залишалися без тепла, бо Дніпровська теплоцентраль просто припиняла подачу теплоносія.

За словами управлінця компанії Ріната Ахметова, у лютому 2018 року вони отримали лише звернення міської влади Кам’янсього, а до розробки спільної детальної схеми і плану переходу на електроопалення ще далеко.

“Відсутність системних дій з боку міської влади може призвести до колапсу в опалювальний сезон, а заручниками ситуації знову стануть люди”, – заявили енергетики.