Онищенко злив запис своїх домовленостей з детективом НАБУ

13 травня 201811:32

Нардеп Олександр Онищенко стверджує, що НАБУ вело з ним переговори про укладення угоди зі слідством. Фрагмент розмови з детективом оприлюднено в ефірі каналу ZIK.

Онищенко підкреслив, що, відповідно до КПК, угода про визнання провини може укладатися або за ініціативою прокурора, або за ініціативою підозрюваного.

“Отже, ні детективи НАБУ, ні тим більше керівник, не можуть ані ініціювати, ані взагалі вести будь-які переговори щодо будь-якої угоди”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Спілкуючись телефоном із Олександром Онищенком, нібито детектив НАБУ Калужинський пояснив, що Генеральна прокуратура немає юрисдикції за кордоном, а тому зустріч має відбутися в одному з посольств України за кордоном. На що Олександр Онищенко погодився і попросив підготувати юристів для укладення угоди.

«Тобто ви готові відшкодувати 700 мільйонів і відмовитися від своєї долі на підприємстві, на якому всього 150 мільйонів доларів, так? – Так! – погодився Онищенко. – Якщо так, то ми почнемо займатися цим питанням», – сказав співрозмовник.