Он диванчик, я на ньому передрімую, тому що на 2:00 в мене прийом у президента, – Луценко

12 вересня 201815:47

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що часто приїжджає до президента України Петра Порошенка вночі, оскільки у глави держави немає відпусток і відгулів.

Президент України Петро Порошенко працює до четвертої ранку, тому немає нічого дивного в тому, щоб до нього приїхати вночі, заявив в інтерв’ю “Цензор.НЕТ”, опублікованому 11 вересня, генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Я взагалі не бачу нічого поганого в тому, щоб зустрічатися з главою держави… Я, наприклад, з Порошенком зустрічався, особливо в перший рік, в основному вночі. Він же працює до четвертої ночі!.. Він працює до четвертої ранку! Тому приїзд до нього вночі – зовсім звичайна справа. У мене он там диванчик, я на ньому передрімую, тому що знаю, що на 2:00 у мене прийом у президента. Це нормально! Зараз, слава Богу, цього вже менше стало. Ночую в будинку. Тому я не бачу в цьому нічого поганого. Знову-таки будинок президента – це досить умовне поняття. Я бував у робочих справах і в будинку президента Ющенка, і в будинку Порошенко”, – заявив Луценко.

Очільник ГПУ наголосив, що “президент як інституція працює кругом, у нього не буває відпусток, немає відгулів”.

“Це президент країни! Не дарма Білий дім – одночасно і робоче, і житлове приміщення. Те ж саме з Даунінг-стріт. Не існує такого поняття, як “будинок президента”! Так, я бував там пару разів на якихось сімейних подіях… Наприклад, в день хрещення нашої спільної хрещениці. Але інші візити – це ділові питання”, – додав глава ГПУ.

Нагадаємо, журналісти програми “Схеми” повідомляли, що 26 квітня керівник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник провів нічну зустріч з Порошенком в його будинку в Козині Київської області.