Окупанти мінують ділянку розведення, а на полігонах та летовищах розміщують важке озброєння

23 червня 202013:55

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін заявляє, що окупанти продовжують мінування території в межах ділянки розведення “Петрівське”.

А безпілотник СММ ОБСЄ зафіксував десятки одиниць озброєння, яке розміщене, вже традиційно, за встановленими лініями відведення.

Про це пише “Фактор” з посиланням на СЦКК.

“В межах ділянки розведення №3 “Петрівське” на непідконтрольній урядові України території БПЛА СММ виявив шістдесят протитанкових мін. Таку ж кількість протитанкових мін (ТМ-62) виявив і за межами ділянки в полі”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що на непідконтрольних урядові України залізничних станціях вже вкотре фіксується присутність вагонів-цистерн.

“На залізничній станції поблизу селища Вознесенівка спостерігачі СММ ОБСЄ помітили п’ятнадцять вагонів-цистерн. Ймовірно вони використовуються для забезпечення російських окупантів паливо-мастильними матеріалами”, – підкреслюють в УС СЦКК.

Крім того, безпілотник СММ ОБСЄ поблизу селища Новогригорівка, на полігоні біля селища Міусинськ та на злітно-посадковій смузі аеродрому в селищі Переможне Луганської області зафіксував озброєння з порушенням ліній відведення, а саме:

шість 122 мм буксируваних гаубиць Д-30 “Жаба”,
чотирнадцять 152 мм та 122 мм самохідних гаубиць 2С3 “Акація” та 2С1 “Гвоздика”,
чотирнадцять 122 мм реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”,
шість 100 мм буксируваних протитанкових гармат МТ-12 “Рапіра”,
шістнадцять 152 мм буксируваних гаубиць Д-20 та 2А65 “МстаБ”.

Крім того, на непідконтрольних урядові України територіях на полігоні поблизу селища Мирне, на території об’єкту біля селища Хрустальний та на злітно-посадковій смузі аеродрому в селищі Переможне дрон ОБСЄ виявив:

чотирнадцять зенітних ракетних комплексів 9К35 “Стріла-10” та 9К33 “Оса”,
сім 120 мм мінометів 2Б11 “Сани”,
шістнадцять 122 мм самохідних гаубиць 2С1 “Гвоздика”,
шість 100 мм буксируваних протитанкових гармат МТ-12 “Рапіра”,
сімнадцять 122 мм буксируваних гаубиць Д-30А “Жаба”,
тридцять один Т-64 та Т-72.

Цей же БПЛА вкотре зафіксував і щонайменше сорок бойових машин піхоти.