Нова афера: авто в кредит

1 березня 201815:12

Правоохоронці Львівщини викрили злочинну мережу, члени якої шахрайським шляхом заволоділи понад 7 млн грн жителів п’яти областей України.

“Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Франківського відділу поліції і під процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №3 викрили функціонування мережі офісів, розташованих у Львівській, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській і Чернівецькій областях, в яких під видом придбання в кредит автотранспорту зловмисники виманювали кошти громадян”, – повідомляє прес-служба ГУ НП у Львівській області.

Співробітники компанії розміщували в Інтернеті оголошення з пропозицією купити легковий автомобіль в кредит за цінами, нижчими від ринкових. Коли клієнт вибирав автомобіль, йому пропонували заплатити заставу від 30 до 100 тис грн і обіцяли, що через кілька днів клієнт отримає автомобіль.

Але згодом компанія не надавала автомобілі, ухилялася від зустрічей з клієнтами, сплатившими заставу, а пізніше міняла адресу та офіси фірми, щоб не віддавати гроші.

Таким чином, шахраям вдалося виманити гроші у 150 чоловік на загальну суму понад 150 млн грн. Жоден з клієнтів, які сплатили внесок, так і не отримав автомобіль.

В рамках кримінального розслідування за фактом шахрайства в особливо великих розмірах двом особам оголосили підозру.