Німеччина очолила непублічну кампанію в ПАРЄ за зняття санкцій з РФ у Раді Європи

8 квітня 201908:29

Мова йде про скоординовану кампанію, яка набула значних масштабів напередодні весняної сесії ПАРЄ.

Німеччина відкрито веде активні дії для зняття санкційного тиску з Російської Федерації в Раді Європи і планує досягти цього на поточній сесії ПАРЄ. Про це передає “Європейська правда” з посиланням на декількох не пов’язаних один з одним західних дипломатів, а також представників експертного співтовариства.

Представники Німеччини і раніше не приховували, що вважають за краще “діалог” з РФ, навіть якщо для цього доведеться відійти від тиску на неї. Тепер мова йде про скоординовану кампанію, яка набула значних масштабів напередодні весняної сесії ПАРЄ.

Примітно, що ця активність є понадпартійною: вона охоплює представників обох ключових сил урядової коаліції – ХДС/ХСС і соціал-демократів. Так, днями депутати від ХДС і СДПН направили на адресу президента ПАРЄ лист з проханням переглянути санкційні правила, прибравши право Асамблеї накладати санкції на делегації держав-порушників при затвердженні їх повноважень.

Водночас, за даними видання, німецькі депутати ведуть роз’яснювальну роботу в ПАРЄ, переконуючи інших парламентаріїв, мовляв, боротьба України з РФ є “передвиборчою технологією” і Європа не має її підтримувати. Парламентарії також запевняють, що ідею прощення Росії підтримує особисто Ангела Меркель.