Не забувайте, що в нинішній ситуації зволікання подібне смерті

19 травня 202014:00

Після звільнення одіозного глави ДМС Максима Нефьодова очолити митницю може Андрій Саварець, експерт з митної справи, керівник ГО “Центр розвитку цифрової економіки”, який зайняв друге місце в конкурсі на дану посаду.

Про це пише “Фактор” з посиланням на главу ГО “Jure et prudentia” Володимира Орлова.

“Згадуючи події річної давності можу ще раз з упевненістю повторити, що жодного конкурсу на посаду Голови Державної митної служби України не вигравав та й виграти не міг. Це був абсолютний фарс, розіграний Національним агентством України з питань державної служби під тиском минулого керівництва країни.

Реальне перше, а по документам друге місце зайняв Саварець Андрій Вікторович.

Кожен, хто що-небудь розуміє в митниці починаючи від співробітників, закінчуючи декларантами та правоохоронцями – це точно знають. Про це вже було сказано досить багато, журналістами, експертами та ін.

Подивився це інтерв’ю і можу з упевненістю сказати, що на даний момент більш гідного, підготовленого, мотивованого кандидата на посаду Голови немає. Найбільший плюс, що для його призначення Кабміну не потрібно нічого вигадувати, порушувати закон і тд. Він єдиний має повне право протягом року з дня проголошення зайняти це місце.

Не полінуйтеся подивіться.

Все по пунктам, чітко і грамотно, з розумінням того, що потрібно зробити, які виклики будуть на шляху, з чим прийдеться зіштовхнутися.

Людина знає Службу зсередини і користується заслуженим авторитетом митників.

Не забувайте, що в нинішній ситуації зволікання подібне смерті, в бюджеті дірка, а тут можна з упевненістю говорити, що розгойдування не буде, як не буде і реформ заради реформ.

Отже, пане прем’єр, повторимо слова, які стали загальними – думайТе”, – резюмує Володимир Орлов.