НАЗК перевірить ректора Одеського університету, який приховав бізнес дружини

26 вересня 201711:18

Національне агентство з запобігання та протидії корупції проведе повну перевірку декларації ректора Одеського економічного університету Михайла Звєрякова, який за підсумками 2016 не задекларував бізнес дружини. “Ректор Одеського національного економічного університету Михайло Зверяков в декларації за 2016 не вказав внесок дружини до статутного фонду ТОВ “КУА  “Гіз Капітал” розміром шість мільйонів гривень”, – передає видання “Наші гроші”.

ТОВ “КУА “Гіз Капітал” заснували в березні 2015 року дружина ректора Наталія Звєрякова і депутат Одеської міськради від “Опозиційного блоку” Оксана Гончарук.

У червні цього року власники ТОВ “КУА “Гіз Капітал” змінилися – бенефіціаром став Андрій Чернухін, а керівником Олена Ярмощук.

Андрій Чернухін – військовий пенсіонер, який раніше працював заступником директора ТОВ “Глобал Енерджі” з орбіти російського бізнесмена Костянтина Григоришина.

Згідно з даними Smida, Чернухін є акціонером і членом наглядової ради ПАТ “Запорізький кабельний завод”, яке контролюють ТОВ “Запоріжтрансформатор” з групи “Енергетичний стандарт” Григоришина і ТОВ “КУА “Сварог Ессет Менеджмент”, де в минулому році проводили обшуки щодо махінацій з інвестиційнийми програмами “Полтаваобленерго”.