НАТО закликає РФ взяти відповідальність за знищення Boeing 777

18 листопада 201812:07

Парламентська асамблея НАТО в проекті резолюції Оновлення відповіді на російські гібридні тактики закликала Росію взяти на себе відповідальність за знищення малайзійського Боїнга-777.

“Парламентська асамблея підтверджує свою тверду підтримку розслідування падіння літака рейсу МН17 в Україні, яку проводить влада Нідерландів і закликає Кремль виконати резолюцію Радбезу ООН 2166, взяти відповідальність і в повну силу долучитися до спроб встановити справедливість”, – наголошується в проекті резолюції.

Також НАТО засудила втручання Росії в нещодавні вибори і референдуми в євроатлантичній зоні і “висловлює глибоку стурбованість подібними погрозами, які встали перед майбутніми виборами, і підтримкою Кремлем маргінальних політичних рухів на Заході”.

MH17-video

Росія висновки міжнародного слідства відкидає.

Катастрофа рейсу МН17 сталася 17 липня 2014 року, коли літак авіакомпанії Боїнг-777 Malaysia Airlines летів з Амстердаму в Куала-Лумпур. В результаті катастрофи загинули всі 298 чоловік, які знаходилися на борту.

28 вересня 2016 року Міжнародна слідча група оприлюднила результати розслідування, згідно з якими літак збили з зенітно-ракетного комплексу “Бук”, доставленого на Донбас з Росії.