Нардепи прокоментували питання з авто на єврономерах

20 вересня 201710:06

Народні депутати України ексклюзивно для “Фактора” пояснили своє бачення врегулювання ситуації з “євроавто”. 

“По-перше, треба випускати власні якісні автомобілі. По-друге, не встановлювати драконівські мита, а обмежувати ввезення авто на іноземній реєстрації лише за екологічними характеристиками та факторами безпеки”, – вважає позафракційний депутат Сергій Тарута.

Борислав Розенблат заявив, що вже завезені авто необхідно розмитнити, провести негайно технічний огляд, адже в нас на дорогах дуже висока аварійність, в подальшому заборонити подібні зловживання із ввезенням євроавто.

“Я сам придбав автомобіль в автосалоні в кредит. З нього сплачена величезна кількість податків. Але враховуючи, що Україна не виробляє власних автомобілів, обмежувати ввезення євроавто не лише недалекоглядно, а й шкідливо. Тому я вважаю, що треба залишити податок на додану вартість, а всі мита, акцизи та інші штучні обмеження скасувати”, – прокоментував представник “Самопомочі” Єгор Соболєв.

Нагадаємо, що 6 вересня пид стінами Верховної Ради пройшов мітинг власників авто з іноземною реєстрацією, який розігнала поліція. Водії автомобілів з литовськими, польськими, болгарськими, чешськими та естонськими номерами вимагали від парламенту змінити правила розмитнення та реєстрації авто.