Наливайченко: “Коли мене звільнили, Порошенко відкрив пляшку дорогого шампанського”

19 квітня 201813:28

Екс-глава СБУ Северин Наливайченко розповів деталі своєї відставки. 

“Я був першим, хто пішов з цієї влади. Десь з початку 2015 роки я особисто кілька разів інформував Порошенко про угоди його оточення і попереджав про те, чим все це закінчиться. Він перестав слухати і сказав – “моїх людей не чіпай, я сам з ними розберуся”, – повідомив Наливайченко в коментарі виданню “Страна“.

Екс-глава СБУ розповів, що “у день моєї відставки Порошенка тримав мене цілий день у себе в кабінеті – він боявся, що парламент забажає заслухати мій звіт (згідно з процедурою) перед розглядом питання про відставку. Тепер я розумію, що після того як все було готово для голосування (зібрані кошти для роздачі народним депутатам) його попустило і я зміг піти. Пам’ятаю, президент навіть блискавично вихопив звідкись і відкрив пляшку дорогого шампанського – я відмовився пити і пішов”.

“За мою відставку розраховувалися не лише грошима. У хід пішов також кадровий бартер – призначення на посади в місцевих прокуратурах і митницях. З окремими фракціями розрахувалися відповідними посадами” – додав він.