Наймолодшу конгресвумен США розкритикували за відео з танцями. Її підтримали Рассел Кроу та Зак Брафф

5 січня 201909:45

29-річна Олександрія Окас-Кортес – наймолодша конгресвумен в історії США, яка представляє Демократичну партію.

3 січня, в перший день роботи Палати представників США, вона принесла клятву і приступила до роботи в Конгресі. За кілька годин до цього в твіттері опублікували відео, де Окас-Кортес танцює в компанії молодих людей.

За це відео конгресвумен розкритикували прихильники республіканців. Один з них заявив, що після відходу з Конгресу Окас-Кортес зможе “танцювати на сцені, де є шест”, а інший критик назвав її “нетямучою”.

Опублікований запис з танцями – коротка версія чотирихвилинного відео, записаного в Бостонському університеті, де вчилася Окас-Кортес. У цьому ролику студенти танцюють під пісню “Lisztomania” групи Phoenix.

Після того, як конгресвумен почали критикувати через танці, в твіттері з’явився аккаунт, де опублікували кілька десятків відеозаписів – на них Окас-Кортес танцює під пісні різних виконавців.

За конгресвумен заступився актор Рассел Кроу.

“Вона фантастична. Чим більше у нас буде таких політиків, як вона, тим швидше ми всі будемо танцювати”, – написав він у твіттері.

Актор Зак Брафф, відомий за серіалом “Клініка”, назвав відео з танцями “чарівним”, а стендап-комік Петтон Освальт заявив, що Окас-Кортес ніколи не оговтається від того, що світ побачив, як вона “чарівно танцює і веселиться з друзями в університеті”.

Окас-Кортес підкреслила, що для обраних державних службовців нормально мати репутацію доброго танцюриста. Вона також зазначила, що не здивована реакцією республіканців, які вважали веселощі незаконними.

На другий день роботи в Конгресі Окас-Кортес опублікувала нове відео зі своїми танцями.

“Якщо республіканці думають, що жінки, які танцюють в коледжі, це обурливо, почекайте, поки вони дізнаються, що жінки танцюють і в Конгресі!” – заявила вона.

28-річна Олександрія Окас-Кортес виграла демократичні праймеріз в Нью-Йорку. Вона не бере гроші у корпорацій і виступає за робітничий клас.