НАБУ затримало екс-директора держпідприємства

20 грудня 201711:02

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали колишнього директора Луцького комбінату хлібопродуктів №2 за підозрою в розтраті зерна на суму майже 60 мільйонів гривень.

19 грудня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали колишнього директора ДП “Луцький КХП №2” за підозрою у розтраті зерна на суму понад 58, 81 млн грн. Цього ж дня екс-посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

“Як встановило слідство, ПАТ “Аграрний фонд” (100% акцій належать державі) у листопаді 2013 року передав збіжжя на відповідальне зберігання до ДП “Луцький КХП №2”. Тодішній керівник ДП, без отримання дозволу власника зерна, вирішив відвантажити його комерційним структурам без оплати з їхнього боку. У такий спосіб упродовж квітня-червня 2014 року з елеватора ДП “Луцький КХП №2” було вивезено понад 26 тис.т. зерна, яке належало ПАТ “Аграрний фонд”, що завдало підприємству матеріальних збитків на суму понад 58,81 млн грн.”, – повідомляють у прес-службі НАБУ.

Нагадаємо, НАБУ перевіряє чиновників Львівської авіаційно-ремонтного заводу.