НАБУ провело обшук у справі Труханова

22 березня 201809:24

В рамках розслідування кримінального провадження про розтрату 185 мільйонів гривень з бюджету Одеси на покупку нового будинку мерії детективи Національного антикорупційного бюро провели обшук в службовому кабінеті начальника відділу роботи з представницьким органом місцевого самоврядування Департаменту з організації роботи Одеської міської ради Олесі Баркар.

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, яким накладено арешт на вилучені в її кабінеті речі.

НАБУ повідомило, що обшук був проведений 6 березня на підставі постанови слідчого судді Солом’янського райсуду Києва від 1 березня. Під час слідчих дій детективи оглянули добровільно видані мобільний телефон і системний блок Баркар.

Цікаво, що в месенджері Viber виявлена група під назвою “Комуналка” і ознаки виддалених повідомлень або даних, які можуть мати значення для досудового розслідування.

До того ж співробітники Бюро знайшли дані, які можуть мати відношення до придбання у власність приміщень колишнього заводу “Краян”.

Детективи просили накласти арешт на вилучене майно. Суд задовольнив клопотання.