НАБУ отримало доступ до документів фірми у справі Омеляна

4 липня 201809:27

В рамках кримінального провадження про можливе декларування недостовірної інформації міністром інфраструктури Володимиром Омеляном детективи НАБУ хочуть встановити особу, яка реєструвалa автомобіль брата політика.

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, повідомляє.

Детективи вважають, що Омелян не вніс до декларації автомобіль свого брата BMW X5 2015 року випуску, яким міністр користувався.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 5 червня 2015 року автомобіль брата Омеляна був зареєстрований в сервісному центрі МВС. Згідно з отриманою інформацією, з каси відділення Радикал Банку в с.Петропавлівська Борщагівка в Києво-Святошинському районі від імені брата міністра на рахунок Держказначейства був здійснений платіж в розмірі майже 59 тисяч гривень з призначенням “оплата 5% збору при придбанні прав власності на легкове авто без ПДВ”, в зв’язку з цим виникла необхідність тимчасового доступу.

Згідно з листом Радикал Банку всі документи за вказаним платежем брата Омеляна знаходяться на розгляді в аутсорсингової компанії ТОВ “Сотес ЛТД”. У зв’язку з цим детектив просив суд надати тимчасовий доступ до документів ТОВ “Сотес ЛТД” з метою встановлення особи, яка здійснювала реєстрацію автомобіля родича міністра.

Клопотання задоволене судом.